Podklad pro garáže a sklady

Stavíme doslova kam nám ukážete. Už jsme stavěli na beton, na zámkovou dlažbu (do zámkové dlažby nelze kotvit), na betonové patky i na holou zem (při kotvení do země nutný průchozí terén do hloubky 0,5 m). Každý má jiné potřeby, a tak to necháváme čistě na zákazníkovi. Při požadavku kotvení do betonu je nutno v místě kotvy mít 20 cm betonu do hloubky.
My přijedeme s potřebným materiálem - s Vaší garáží, skladem či přístřeškem - a po domluvě, kdy si prohlédneme místo stavby, se dáme rovnou do práce. Je důležité aby podklad byl v rovině, případné betonové patky ve vzájemné vodováze, důležité je zejména u větších staveb nad rozměr 4 x 6 m. 

 

Tady jsme například stavěli na zámkovou dlažbu: 

Podklad pro garáž, sklad

Ve Vašem zájmu je dobré, když si alespoň vjezd (dolní spojovací "U" profil 30 x 30 mm) po stavbě pevně podložíte. Nedochází pak vlivem času k prohýbání konstrukce a její deformace častým vjížděním těžkého vozidla. Pokud je stavba pevně zakotvena, lze profil odstranit.

 

Příklady připravení podkladu pro garáž (betonové patky - dlaždice)   Přesný rozměr stavby Klasik 3 x 5 m pro vyhotovení podkladu zde ke stažení

Rozmístnění podkladových dlaždic

Kotvení do betonu

Kotvení do betonu k profilu L

Druhy podkladů na jaké jsme stavěli si můžete prohlédnout zde

Platíte až na místě stavby!

Po ukončené montáži

Zajistíme Vám dopravu a montáž na místo určení zdarma po celém území České republiky.

Garáže a sklady doprava

Naše garáže a sklady jsou vhodné také pro uskladnění zemědělských strojů a techniky.

Kontakt

Garáže a sklady Vaše požadavky Vám zodpovíme do 48 hodin, případně zašlete vlastní plánek stavby na který Vám vyhotovíme kalkulaci do 3 dnů. Telefonická konzultace ihned od 8:00 do 21:00 hod.
Pokud nemáte zpětnou vazbu, zavolejte. Může se stát, že se Vaše zpráva zatoulá.
+420 737 551 129
+420 317 701 610
info@garaze-levne.cz